Date archive forNovember, 2014
By KosovaPlus On Thursday, November 20th, 2014
0 Comments

VIDEO : Rituali i çuditshëm: Bërja seks shtatë herë radhazi, besojnë se u sjell fat!

Ky është një nga sekretet më të çuditshme dhe më së miri të ruajtura në Indonezi. Në një vend ku myslimanët janë shumicë, mijëra pelegrinë udhëtojnë në Gunung Kemukus, përkatësisht në “malin More...

By KosovaPlus On Tuesday, November 18th, 2014
0 Comments

VIDEO : Plas Kallashi ne Da’Sara

Përmes kësaj video do të mund të shihni një Kallash “tjetër”, nga ajo që jemi mësuar ta shohim deri më tani. Kallashi përpos që është e aftë në vallëzim, gjë që u bë edhe e njohur përmes More...

By KosovaPlus On Monday, November 17th, 2014
0 Comments

Tri receta për një lëkurë të përsosur: maska kundër puçrrave!

Lëkura në sezonet vijuese është më e prirur që të ketë probleme të vogla, për shkak të ftohtit, erës, ndryshimit të temperaturave. Anila Mirdita BioNatural Shop Këtu janë tri receta të thjeshta për More...

By KosovaPlus On Monday, November 17th, 2014
0 Comments

Rita, koncert në Prishtinë për Ditën e Flamurit?

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora, raportohet se më 28 Nëntor të vijë në Kosovë për të festuar Ditën e Flamurit kombëtar. Me këtë rast, ajo do të performojë disa këngë në sheshin “Nënë More...

By KosovaPlus On Saturday, November 15th, 2014
0 Comments

LIVE HD TV : Boxing: Wladimir Klitschko -VS- Kubrat Pulev

21:00 in www.KosovaPLUS.com you can follow LIVE match Boxing: Wladimir Klitschko -VS- Kubrat Pulev Ne ora 21:00 ne www.KosovaPLUS.com munde ta ndjekni ndeshjen LIVE / DREJTPERDREJT Boxing: Wladimir Klitschko More...

By KosovaPlus On Saturday, November 15th, 2014
0 Comments

Veprimet të cilat do ta shkundin pikën tuaj G

Nuk ka më dilema rreth pikës G, ajo ekziston – mjekët e kanë vërejtur me ndihmën e rezonancës magnetike, mirëpo ekzistojnë disa dyshime se sa kënaqësi mund të ofrojë. Ja si ta shfrytëzojmë maksimalisht More...

By KosovaPlus On Saturday, November 15th, 2014
0 Comments

Këngëtarja serbe mori qindra kërcënime me vdekje për deklaratën rreth Sheshelit

Këngëtarja serbe, Jelena Karleusha, shkaktoi një ‘tërmet’ në rrjetet sociale kur deklaroi se i vjen mirë që Vojislav Sheshel po vdes nga kanceri. “Sheshel përsëriti se është mirë që e kanë vrarë More...

By KosovaPlus On Friday, November 14th, 2014
0 Comments

Blloku nesër e nominon Isa Mustafën për kryeministër

Lideri i LDK-së, Isa Mustafa, nesër edhe zyrtarisht do të jetë i nominuari i Bllokut për Kryeministër. Lajmi është bërë i ditur në emisionin Interaktiv të KTV-së, duke u mbështetur në burimet e këtij More...

By KosovaPlus On Thursday, November 13th, 2014
0 Comments

VIDEO : Ja çka e pengoi Kallashin të dridhej në “Zonë e Lirë”

Tashmë ajo është shndërruar në një personazh të njohur për të gjithë. Por, performanca e saj në Zonë e Lirë nuk kënaqi aq shumë “fansat” e saj dhe njerëzit kurreshtar. Duket se Kallashi ka pasur More...

By KosovaPlus On Tuesday, November 11th, 2014
0 Comments

FOTO : Shkëndija Muja: S’kam konkurrencë as në Hollywood, le më në Ballkan e Evropë

Shkëndije Mujaj vazhdon të bëjë atë që di më mirë – të ‘ngacmojë’ fansat e saj në rrjetet sociale, me publikimin e fotografive provokuese. Ndërsa krahas tyre nuk mungojnë edhe komplimentet që More...