Published On: Sat, Feb 29th, 2020

Adelina shumë shpejt me këngë të re

Adelina Ismajli ka paralajmëruar fansat e saj se ajo shumë shpejt do të vije me një këngë të re

Diva e muzikës pop në Kosovë ka paralajmëruar projektin e saj më të ri me anë të një foto që e ka postuar nëpër rrjetet sociale.

Këngëtarja kosovare, tashmë është duke jetuar në Kosovë bashkë me familjen e saj dhe tani ajo ka paralajmëruar për fansat e saj projektin e ri.

Kujtojmë se Adelina vitin e kaluar kishte disa hite për fansat e saj, pas disa viteve që kishte pauzuar nga muzika dhe i ishte përkushtuar familjes.

About the Author

Leave a comment

You must be Logged in to post comment.