Gold AG i reagon ndjekësit i cili e kritikoi për këngën e re: E ndjen mungesën e atdheut dikur

Arian Agushi i njohur si Gold AG është mjaft i ndjekur në rrjetet sociale dhe vetëm në Instagram numëron 625 mijë njerëz. Ai publikon imazhe dhe video të ndryshme, teksa shpesh paralajmëron projektet e reja që sjell për publikun. Së fundmi, i njëjti njoftoi se më 8 mars do të publikojë këngën e re “EPOPEJA E UÇK-së”, More...

by KosovaPlus | Published 5 months ago
By KosovaPlus On Saturday, February 29th, 2020
0 Comments

Adelina shumë shpejt me këngë të re

Adelina Ismajli ka paralajmëruar fansat e saj se ajo shumë shpejt do të vije me një këngë të re Diva e muzikës pop në Kosovë ka paralajmëruar projektin e saj më të ri me anë të një foto More...

By KosovaPlus On Saturday, February 29th, 2020
0 Comments

Luana Vjollca tregon këmbët seksi

Prezantuesja dhe këngëtarja Luana Vjollca ka pasur një paraqitje tepër seksi sonte Këngëtarja ka postuar një foto në Instagram ku në plan të parë qet këmbët e saj seksi. “Me nxirrni jashtë”, More...

By KosovaPlus On Friday, February 28th, 2020
0 Comments

Loredana mahnit me dukjen në pozat e reja, duket tërheqëse në ngjyrën e kuqe

Reperja e njohur Loredana Zefi, është një nga personazhet më të ndjekur shqiptarë në rrjetet sociale. Ajo numëron plot 2.6 milionë ndjekës vetëm në rrjetin social Instagram. Shpesh, reperja More...

By KosovaPlus On Friday, February 28th, 2020
0 Comments

Pesë çelësat e orgazmës femërore

Për të arritur kulmin është i nevojshëm një kalim njohës dhe i pëlqimit në vetvete i preferencave dhe instinkteve. Mbi të gjitha, ato të një trupi të aftë për të dhënë emocionet e vërteta. More...

By KosovaPlus On Thursday, February 27th, 2020
0 Comments

Shakira dhe JLo e tepruan me ‘erotizëm’ në Superbowl, mijëra persona nëshkruajnë peticion ankese

Jo të gjithë e kanë pëlqyer shfaqjen e Jennifer Lopez dhe Shakirës në pushimin e pjesëve në “Superbowl”, madje FCC (Komisioni Federal i Komunikimit) në SHBA, ka marrë 1322 ankesa për të. Jennifer More...

By KosovaPlus On Thursday, February 27th, 2020
0 Comments

Morena Taraku vazhdon paraqitjet provokuese, nuk kursehet as në super market

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, ka qenë në fokusin e mediave për paraqitjet e saj të fundit në rrjetet sociale. Së fundmi, ajo publikoi disa imazhe të reja, duke treguar More...

By KosovaPlus On Thursday, February 27th, 2020
0 Comments

Rita Ora godet me veshjen transparente ndërsa shfaqet pa reçipeta gjatë një darke në Los Angeles

Thuhet se ajo ka kërkuar kohë nga romanca e saj me aktorin Rafferty Law. Megjithatë Rita Ora i tregoi djalit të Jude se çfarë ka humbur ndërsa ajo u drejtua për darkë në West Hollywood të mërkurën, More...

By KosovaPlus On Thursday, February 27th, 2020
0 Comments

Britney Spears ndan video nga momenti kur këmba e saj u thye teksa vallëzonte

Ylli amerikan, Britney Spears, është duke u dhënë fansave një pamje nga incidenti i saj i fundit. Këngëtarja e “Toxic”, 38-vjeçe, mori rrjetin social, Instagram të mërkurën, për të ndarë More...

Në cilën moshë femrat kanë impuls të shtuar seksual?
By KosovaPlus On Tuesday, February 25th, 2020
0 Comments

Në cilën moshë femrat kanë impuls të shtuar seksual?

Duket që në gjithë këtë rolin më të madh nuk e ka as partneri, as statusi dashuror, por ora biologjike dhe rrahjet e zëshme të zemrës së tyre Në të tridhjetat, por edhe në të dyzetat e hershme, More...