Published On: Sat, Feb 29th, 2020

Luana Vjollca tregon këmbët seksi

Prezantuesja dhe këngëtarja Luana Vjollca ka pasur një paraqitje tepër seksi sonte

Këngëtarja ka postuar një foto në Instagram ku në plan të parë qet këmbët e saj seksi.

“Me nxirrni jashtë”, ka shkruar Luana duke dhënë të kuptohet se ajo ka dëshirë që të del në shëtitje në ditën e premte.

Luana pritet që shpejt të vije me projekte muzikore në këtë vit pasi që ende nuk ka parlajmëruar ndonjë të tillë.

Megjithatë, kjo nuk do të thotë që këngëtarja nuk është e angazhuar në projekte të tjera, siç janë ato televizive.

About the Author

Leave a comment

You must be Logged in to post comment.