Tag archive for ‘ka’
By KosovaPlus On Friday, February 28th, 2020
0 Comments

Arrestohet Henri Çili, dyshohet se ka paguar gjyqtarë për të liruar bandën e Lazaratit

Arrestohet nga policia gazetari dhe botuesi i njohur, njëherësh dhe pronar i një Universiteti privat në kryeqytet, Henri Çili. Ndalimi i tij është bërë nga policia e Tiranës gjatë mesnatës për llogari More...

AAK ka mbledhur nënshkrimet për seancë të jashtëzakonshme të Kuvendit për taksën
By KosovaPlus On Tuesday, February 25th, 2020
0 Comments

AAK ka mbledhur nënshkrimet për seancë të jashtëzakonshme të Kuvendit për taksën

Grupi Parlamentar i AAK-së ka mbledhur nënshkrimet e nevojshme për thirrjen e seancës së jashtëzakonshme të Kuvendit, e cila do të mbrojë taksën e vendosur ndaj produkteve që vijnë nga Serbia e More...

By KosovaPlus On Monday, February 24th, 2020
0 Comments

Si të kuptoni nëse dikush ka hapur email-in që i keni dërguar

Për dallim nga mesazhet me tekst, të cilat vijnë me njoftimin kur lexohet mesazhi, të dish nëse një person ka lexuar apo jo emailin tuaj është mjaft e ndërlikuar. Për disa, kjo mund të jetë e rëndësishme More...