Tag archive for ‘pa’
By KosovaPlus On Saturday, February 29th, 2020
0 Comments

Thaçi e cilëson Lajçakun emisar pa kredibilitet në dialogun Kosovë-Serbi

Presidenti i vendit Hashim Thaçi është shprehur kritik ndaj përfshirjes së Bashkimit Evropian në dialogun Kosovë-Serbi, duke thënë se ka ulur nivelin e përgjegjësisë në një emisar pa kredibilitet. Thaçi, More...

By KosovaPlus On Friday, February 28th, 2020
0 Comments

Zyrtare: Derbi Juventus-Inter luhet pa tifozë

Është konfirmuar zyrtarisht pas takimit të mbrëmjes së enjte të drejtuesve të Serie A se ndeshjet Juventus-Inter, Udinese-Fiorentina, Milan-Genova, Parma-SPAL dhe Sassuolo-Brescia do të zhvillohen me More...

By KosovaPlus On Thursday, February 27th, 2020
0 Comments

Rita Ora godet me veshjen transparente ndërsa shfaqet pa reçipeta gjatë një darke në Los Angeles

Thuhet se ajo ka kërkuar kohë nga romanca e saj me aktorin Rafferty Law. Megjithatë Rita Ora i tregoi djalit të Jude se çfarë ka humbur ndërsa ajo u drejtua për darkë në West Hollywood të mërkurën, More...