Tag archive for ‘reagon’
By KosovaPlus On Sunday, March 1st, 2020
0 Comments

Gold AG i reagon ndjekësit i cili e kritikoi për këngën e re: E ndjen mungesën e atdheut dikur

Arian Agushi i njohur si Gold AG është mjaft i ndjekur në rrjetet sociale dhe vetëm në Instagram numëron 625 mijë njerëz. Ai publikon imazhe dhe video të ndryshme, teksa shpesh paralajmëron projektet More...

By KosovaPlus On Friday, February 28th, 2020
0 Comments

Reagon Grenell: Taksa duhet hequr plotësisht, Kurti është duke bërë një gabim serioz

I dërguari i posaçëm i Shteteve të Bashkuara të Amerikës për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka reaguar ndaj vendimit të kreut të Qeverisë, Albin Kurti i cili të enjten bëri të ditur More...

By KosovaPlus On Thursday, February 27th, 2020
0 Comments

Veseli reagon pas vendimit të Kurtit, thotë se ai ia vodhi idenë

Kryetari i PDK’së, Kadri Veseli, ka reaguar pas vendimi të kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti, për largimin me kushte të taksës ndaj Serbisë dhe Bosnje e Hercegovinës. Veseli thotë se Kurti nuk More...

By KosovaPlus On Thursday, February 27th, 2020
0 Comments

I vrari në Pejë është Qerim Kelmendi, reagon familja

I vrari sot në Pejë është Qerim Kelmendi, vëllai i Ibrahim Kelmendit, anëtar i ish Lëvizjes Popullore të Kosovës. Vrasjen e vëllait të tij e konfirmoi edhe vet Ibrahim Kelmendi në një postim More...