Tag archive for ‘saj’
By KosovaPlus On Thursday, February 27th, 2020
0 Comments

Britney Spears ndan video nga momenti kur këmba e saj u thye teksa vallëzonte

Ylli amerikan, Britney Spears, është duke u dhënë fansave një pamje nga incidenti i saj i fundit. Këngëtarja e “Toxic”, 38-vjeçe, mori rrjetin social, Instagram të mërkurën, për të ndarë More...

By KosovaPlus On Thursday, February 27th, 2020
0 Comments

Thaçi: Shqetësim për Kosovën është paranoja për NATO-n dhe jo prezenca e saj

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi tha pas takimit me Sekretarin e Shtetit Mike Pompeo në Departamentin e Shtetit se politika kosovare, partitë politike dhe qeveria duhet të orientohen dhe të marrin  More...